листопад 15, 2021

Ми – велика, дружня, Елікатна компанія “Еліка”. Елікатні радощі життя!

Елікатна команда Елікатна команда 2 Елікатна команда 3 Елікатна команда 4 Елікатна команда 5 Елікатна команда 6 Елікатна команда 7 Елікатна команда 8 Елікатна команда 9 Елікатна команда 10

Елікатні радощі життя!

 

Якщо ти ще не чув про нас, тоді читай уважно і знайомся.

Ми – велика, дружня, Елікатна компанія “Еліка”. У нас є свої цілі, цінності та місія, наша корпоративна культура настільки крута, що ми розповсюджуємо її не лише у колі компанії, але і транслюємо Вам.

Місія нашої компанії – дарувати людям легкість, простоту та унікальність. У широкому сенсі – спрощувати буденне життя, допомагати людям витрачати свій вільний час на більш цінні речі, аніж приготування їжі.

Наші цінності ми сформували за допомогою абревіатури від слова ЕЛІКА, де:

Е – Елікатність,

Л – Лідерство,

І – Інноваційність,

К – Командність,

А – Амбіційність.

 

Також познайомимо вас із визначенням «Елікатно» та усіма похідними від цього слова. Що ж це таке?

“Елікатно” – це синонім до слова смачно. Доповненням тлумачення є швидко та ретельно приготоване.

 

Від цього і походять Елікатні радощі життя, Елікатні кава-брейки, Елікатна йога, Елікатний сніданок, Елікатний обід, Елікатна вечеря, Елікатне свято.

 

Еліка - це згуртована команда висококваліфікованих професіоналів. Злагоджена робота, відповідальність, амбіційність – ось ті якості, якими володіють усі співробітники, незалежно від того, наскільки різними вони є, і саме це робить нашу компанію визначною.

 

Велику увагу керівництво компанії приділяє корпоративному командному духу. Ранкові Елікатні кава-брейки, обідня йога та спільний відпочинок підвищують рівень комфорту та бажання рухатися до поставленої мети. Формування потужного «фундаменту» організації, в ролі якого виступає не просто колектив, а команда. Відповідальність та саморозвиток співробітників і робота команди як єдиного цілого: саме ці два фактори стають пріоритетними для компанії, оскільки мають першорядне значення і величезний вплив на її розвиток та процвітання.

 

Кожен ранок в компанії починається з Елікатного кава-брейку. Кава-брейк – одна із важливих складових корпоративної атмосфери всередині колективу. Як почнеш день – так його і проведеш. У нашому випадку день починається завжди позитивно, тож проходить продуктивно. Кава-брейк проходить завжди у різних форматах: знайомство з відділами, обговорення прочитаної книги, командні ігри, вікторини на логіку та ін.  В цей час ми краще знайомимось один з одним, з'являються спільні інтереси та захоплення. Ми поєднуємо корисне з приємним: відпочиваємо та граємо в командні ігри. В результаті цього наша команда з радістю поспішає з ранку на роботу і починає свій день легко, бадьоро та Елікатно.

 

Якщо ви на роботі лише спостерігаєте, як стрілки годинника, які рухаються у зворотному напрямку, наші працівники вже опанували йогу. Декілька хвилин  в офісі допомагають не тільки усунути м'язовий біль, але й заспокоїти нерви.

Йога позитивно впливає на здатність до концентрації, зібраності та навички подолання стресу. Все це призводить до більш продуктивної роботи, гармонійної творчої атмосфери та зберігає всім працівникам час, який вони могли б витратити на дорогу до студії йоги. Елікатні тренування відбуваються щодня у спортивному залі, в якому також, всі бажаючі, можуть пограти ще і в настільний теніс.

 

Як відомо, ніщо так не зближує співробітників, як спільний відпочинок у дружній атмосфері. Такі події запам'ятовуються надовго та зміцнюють корпоративний дух. Наша Елікатна команда обожнює корпоративні заходи, спільні туристичні поїздки, та звичайні виїзди на пікніки.  Якщо у співробітника виникли якісь проблеми, намагаємося їх вирішити усім колективом. Кожен почуває себе членом команди і відчуває підтримку колег.Елікатна компанія – це компанія з набором компонентів, принципів, цілей та інтересів, які закладені в один стиль управління.  Компанія слідує одним принципам.

Елікатна команда – сукупність професіоналів, об’єднаних єдиними цілями та інтересами, несуть відповідальність за результат діяльності всієї команди.

 

Компетенції працівника

Елікатний (клієнтоорієнтований)

Лідерство Командний

Стратегічне мислення 

Розвиток себе і Ко

Орієнтованість на результат  Поділитись новиною

Останні події

грудень 24, 2021

Новинка! EliKids

Представляємо вашій увазі суббренд компанії “Еліка” – EliKids. Абсолютно нова, унікальна рецептура та...
Читати
грудень 20, 2021

"Еліка" благодійний аукціон

Кожен із нас родом з дитинства - напевно, чули такий вираз, чи не так? Усі звички, поведінка, святкування заходів заклад...
Читати
листопад 19, 2021

Елікатна Йога

Продовжуємо знайомитись з нашою Елікатною командою. У слово Елікатність ми закладаємо глибокий сенс. Однією із його скла...
Читати
листопад 16, 2021

Відділ контролю якості Компанії "Еліка"

Виробництво якісного та безпечного замороженого продукту не можливо без використання якісної та безпечної сировини, інгр...
Читати