Заморожені страви від ТМ Elika

Заморожені страви від ТМ Elika — такі ж смачні й корисні, як ніби щойно приготовані! Як нам це вдається? Просто ми використовуємо найсвіжіші інгредієнти, ретельно контролюємо процес і зберігаємо результат шляхом шокової заморозки.

01

Відбірні продукти від місцевих фермерів

В основі кожного продукту ТМ Elika — відбірні компоненти з екологічно чистих регіонів України й частково імпортні.

Відповідне державним нормам м’ясо, борошно, овочі, сир нам постачають невеликі локальні фермерські господарства. Доставка продуктів відбувається щодня, тож будьте впевнені: все приготовлено для вас із найсвіжішого й найкориснішого!

02

Ретельна перевірка вхідної сировини

Користь починається з безпечності: для замороженої продукції це має визначальне значення. Тож наскільки б ми не були впевнені у своїх постачальниках, все одно кожна доставлена нам партія сировини щоразу проходить ретельний контроль.

Власна модернізована лабораторія дозволяє нам ефективно й швидко моніторити фізико-хімічні й мікробіологічні показники продуктів на відповідність нормативним державним документам. Також ми здійснюємо аналіз за системою HACCP.

03

Технологія шокового заморожування

Нашим стравам не потрібні консерванти й підсилювачі смаку. Адже ми використовуємо шокове заморожування, що допомагає якнайкраще зберегти початкові властивості свіжої продукції.

Технологія діє блискавично швидко — і вода, яка міститься в м’ясі, рибі, овочах, фруктах, не встигає перетворитися на великі кристали льоду, які руйнують їхню структуру. Завдяки цьому смак, користь і форма свіжого продукту залишаються незмінними, зокрема й після приготування.

04

Багатоступеневий контроль якості

Ми дбаємо про найвищу якість своєї продукції методом замкненого циклу: від перевірки приміщень і спецодягу — до транспорту, яким продукція доставляється в торгові точки.

Між цим триває контроль на виробництві: спеціалісти стежать за переробкою сировини, поєднанням інгредієнтів, формуванням, заморожуванням, фасуванням і зберіганням продукції. Усе, щоб кожна страва мала такі відмінні показники смаку й користі, ніби й не заморожувалася!