Понад 20 років зберігаємо смак і твій час

Ми хочемо, щоб за відсутності часу чи бажання готувати не доводилося собою жертвувати. А можна було дістати з морозилки продукцію ТМ Elika — та за лічені хвилини насолоджуватися результатом!

Про нашу компанію

Elika — найбільший виробник і продавець заморожених продуктів в Україні. Наш асортиментний портфель включає понад 40 позицій, зокрема ручного ліплення. За хендмейд-продукцією ми — флагман в Україні.
Ми працюємо на новітньому виробничому комплексі, оснащеному високопродуктивним сертифікованим обладнанням від провідних фірм Німеччини, Італії, Франції, Нідерландів й інших країн, а також вітчизняним, що відповідає європейським стандартам.
Лише ми використовуємо унікальну для України французьку лінію з виробництва млинців MC 3093, на якій одночасно відбувається 15 автоматизованих процесів і створюється готова до вживання страва. Система управління якістю й безпечністю харчових продуктів компанії Elika сертифікована на відповідність вимогам ISO 22000:2018.
0
кв. м виробничих потужностей
0
працівників одночасно залучені до виробництва
0
тонн сировини переробляється щодня
0
тонн продукції випускається на рік

Наша місія і цінності

Місія нашої компанії — бути смачним, унікальним брендом. Тим, який спрощує буденне життя споживача. Спрощуємо приготування сніданку, обіду і вечері – запроваджуємо: Елікатний сніданок, Елікатний обід, Елікатну вечерю. Зберігаэмо Ваш час для важливих подій! Коротке тлумачення місії: Зробити життя клієнтів кращим!

Цінності компанії:

Елікатність

Лідерство

Інновації

Команда

Амбіційність

Нас проймає любов до споживача. Ми за наскрізно дружелюбне ставлення до тих, хто нас обирає. Наш пріоритет — не просто задовольнити запит покупця, а щоразу проявити до нього уважність і турботу. Ми виражаємо це як через смачний і якісний продукт, так і дбайливе обслуговування.

Нам важлива наша команда. Ми з повагою і вдячністю ставимося до тих, хто працює з нами на єдиний результат. Нам приємно спілкуватися нарівні, дбати про здоров’я своїх співробітників, з розумінням ставитися до їхніх проблем і допомагати їх вирішити.

Ми дорожимо своїми партнерами. Для нас важливо будувати довірливі й довгострокові відносини з постачальниками і клієнтами. Тож зі свого боку ми завжди гарантуємо чесне й своєчасне виконання всіх домовленостей.

Виробництво продукції Elika контролюється у 6 етапів

01
Вхідна сировина

Ми співпрацюємо з відповідальними фермерськими господарствами. Однак при надходженні сировини на підприємство все одно щоразу контролюємо її якість.

Лабораторія стежить, чи відповідають м’ясо, сир, овочі, борошно супровідній документації, вимогам ГСТУ / ДСТУ, перевіряє термін придатності. Також ми відбираємо зразки й проводимо ветеринарно-санітарну оцінку сировини тваринного походження в акредитованих державних лабораторіях.

02
Підготовка до виробництва

Спеціалісти безперервно стежать, чи дотримуються технологія і санітарні вимоги при переробці сировини — перемелюванні м’яса, просіюванні борошна тощо. Коли підготовлені інгредієнти надходять на лінію виробництва, працівники наглядають за відтворенням рецептур: регулюють пропорції, введення інгредієнтів. Контролюється температура / вологість компонентів — наприклад, це особливо важливо для тіста.

03
Формування й заморожування виробів

Як і на всіх інших, так і на етапі створення виробів визначальною є підтримка правильних температур. Сформовані вироби відправляються у шафу шокового заморожування: для кожного виду встановлюється свій оптимальний режим. На виході оцінюється вага продукту, зовнішній вигляд, зокрема форма, ретельність обробки країв, товщина тіста тощо.

04
Дегустація готової продукції

Перед тим, як потрапити до продажу, кожна партія продукції дегустується. У цьому процесі беруть участь головний технолог, технолог і менеджер системи якості. Вони оцінюють зовнішній вигляд виробу, колір, запах, смак, консистенцію, соковитість — і фіксують результати в чек-листах. Лише за умови отримання високих оцінок продукція допускається до гуртового й роздрібного продажу.

05
Фасування й пакування

Обсяг продукції заданої маси фасується в спеціальне паковання, на яке наноситься термін виготовлення і кінцевого споживання. Запакована продукція ще раз проходить контрольне зважування; перевіряється надійність фасування і якість фасувального матеріалу — коробів, пакетів, ящиків тощо.

06
Зберігання й доставка

У холодильному приміщенні для зберігання продукції постійно контролюється чистота, температура й вологість. Для всіх категорій виробів відведено своє місце — сира продукція обов’язково зберігається окремо від готової. До магазинів ми доставляємо продукцію в рефрижераторах, де також встановлюється потрібна для замороженої їжі температура, яка строго контролюється.

Засновник і власник компанії

Історія й успіх нашої компанії розпочинається з її фундатора й незмінного ідейного натхненника — Аббаса Мамедова.

«Успішні компанії будуються на відмінній продукції. Дотримуючись цього принципу, ми прагнемо полегшувати життя людей, забезпечуючи їх асортиментом смачних страв і зберігаючи в такий спосіб їхній найцінніший ресурс — час».

Історія компанії: від однієї людини до 18 відділів

Від початку створення власного виробництва компанія Elika збільшила свої потужності майже вдесятеро, сім разів осучаснила логотип, вийшла на закордонний ринок і почала надавати послуги за схемою private label відомим лідерам ринку.
20
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2000
Заснування компанії

Компанія Elika бере початок з ініціативи створити власний бізнес і як результат — відкриття невеликого магазину в орендованому приміщенні.

На старті рівно половина доходу витрачалася на оренду. Але бізнес розвивався активно й успішно — й уже за чотири роки масштабувався до 48 торгових точок.

2004
Власне виробництво

У 2002 році компанія отримала кілька пропозицій від виробників щодо співпраці. Одна з них переросла в плідне партнерство. Це стало поштовхом до створення власного виробництва компанії Elika в Електрогорську Московської області. Завод випускав шість груп продукції, а загальна кількість SKU налічувала близько 70 видів.

2006
Вхід у супермаркети

Через два роки після відкриття власного виробничого підприємства компанія Elika, маючи й доводячи високу якість своєї продукції, отримала перший досвід роботи з національними мережами. Нашими першими партнерами в Російській Федерації стали супермаркети «Магнит», «Ашан», «Лента», «Перекресток».

2007
Початок діяльності в Україні

У травні цього року розпочалося будівництво другого підприємства компанії Elika: тепер уже в Україні, в Миколаївській області. Також цього року ми впровадили на виробництві нову систему для шокової заморозки — стрічковий конвеєр. Завдяки йому вдалося значно пришвидшити процес заморожування.

2008
Запуск виробництва і власної дистрибуції

Створення підприємства в Миколаївській області завершилося, виробництво було запущено. На той час завод виготовляв 18 000 тонн продукції в рік. Слідом за цим ми поклали початок власній дистрибуції. У Харкові відкрився наш перший в Україні магазин, а незабаром — в Луганській і Донецькій областях.

2009
Розширення мережі магазинів-партнерів

Завдяки злагодженій роботі команди й націленості на безперервне вдосконалення компанія стрімко розвивалася. У 2009 році ми вже мали понад 100 магазинів, розташованих у більшості регіонів України. А у 2010 — їхня кількість зросла до 200.

2012
Вхід в українські мережі. Встановлення французької лінії з виробництва млинців

Ми почали співпрацювати з національними українськими мережами супермаркетів, серед яких «АТБ-Маркет», «ЕКО маркет», «Велмарт», «Ашан», «Караван», «Амстор», «Брусничка». А найбільш знакова подія — встановлення унікальної для України французької лінії з виробництва млинців MC 3093. Обладнання не лише створюється у Франції, а й працює з французькою рецептурою тіста, яке ретельно обсмажується з двох боків. Тож наші млинці «Французькі» з різноманітними начинками — це вже готова страва: розігріваєш і насолоджуєшся.

2013
Початок експорту. Сертифікація за ISO

Ми почали експортувати продукцію в Молдову й уже наступного року відкрили там перший фірмовий магазин. Система управління якістю і безпечністю харчових продуктів компанії отримала сертифікат відповідності вимогам ISO 22000:2018. А ще в торгової марки Elika з’явився бренд-герой — шеф-кухар Еліссандро.

2014
Новий напрям діяльності — private label

Прогресивні й масштабні, наші виробничі потужності дозволили успішно розвинути ще один напрям діяльності. Ми почали працювати за схемою private label.

2015
Презентація ексклюзивного продукту

Elika презентувала ексклюзивний на той час для ринку України заморожений смажений чебурек. Страва повністю готова до вживання: її достатньо розігріти в мікрохвильовці чи духовці, щоб почати смакувати.

2016
Elika — найбільший у своїй ніші виробник

Активно розвиваючись, розширюючи виробництво й канали збуту, ми стали найбільшим виробником українського ринку заморожених продуктів! Роздрібні магазини-партнери компанії з’явилися по всій території України, а асортиментний портфель поповнила ще одна позиція — заморожені овочі.

2017
Рекордний об’єм виробництва

Потужність підприємства досягла рекорду: в день вироблялося понад 90 тонн продукції.

2019
Підприємство року

На цей час ми були представлені в усіх національних мережах, зокрема підписали контракт із METRO, володіли рекордною кількістю морозилок по всій Україні, а об’єм виготовленої продукції за день зріс більш ніж на 100 тонн. За високі досягнення і результати нам вручили відзнаку «Підприємство року».

2020
Відкриття концептуального магазину-партнерів. Ребрендинг

Ми передали в дистрибуцію понад 2000 холодильників і відкрили перший концептуальний магазин-партнера Elika в Одесі. Всередині компанії відбулося чимало змін, спрямованих на модернізацію управління та підвищення якості продукції. Це мотивувало нас оновити візуальну складову торгової марки, щоб освіжити її присутність як на ринку, так і в очах споживача.